| ShiNee a întrebat:

Hey! as vrea sa impart pliante[fluturasi, nu ziare de la kaufland] dar nu stiu unde sa ma duc.am intrebat la cei care impart deja pe strada si toti spun ca s-au angajat printr-un prieten, ca nu stiu firma si ca nu ma pot ajuta.am 16 ani si sunt din Iasi.

11 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Eşti fată s-au băiat? Dacă eşti fată şi ai 18 ani î-ţi las două numere de telefon de la firme care angajează fete la promoţie pe hipermarketuri, firma grup 7 telefon 0730. 900. 870şi 0730. 614. 194, şi 0766. 333. 016. mult succes. Eşti din Bucureşti nu?

| myam33a a răspuns:

Ai putea fi reprezentanta la firme de cosmetice. Lucrezi acasa, nu ai sef, si se scoate bani frumusei + produse care le poti vinde si la fel scoti bani! Cosmetice cum ar fi AVON sau METROPOLITAN! Eu am tot 17 ani si sunt reprezentanta la amandoua. Pot spune ca de aproximativ jumatate de an nu mai depind de ai mei, mi-am starns bani de mers la mare, si de majorat. Akma incerc sa strang de carnetul de soferi, si mi-am luat si haine, am si produse. E soper ok! Daca vrei sa te ajut sa te inscrii sau sa-ti da detalii, intra pe id meu: mya_m3_3a. :*

| ellyah a răspuns:

Depinde din ce oras esti...eu stiu o firma network121 sau ceva de genul asta, dar din ce stiu eu ei se ocupa de distribuirea reclamelor pentru mai multe hypermarketuri. Eventual citeste si tu pe fluturasi care ar trebui sa apara o reclama al celui care a tiparit reclama si care de obicei face si distributia, sau contacteaza firmele care au asemenea fluturasi.Inca o idee ar fi sa postezi niste anunturi in acest sens. Exista un site care angajeaza personal pentru distribuire de reclame online, primesti 0. 10 ron pe reclama distribuita si 30 de ron daca mai angajezi pe cineva, dar fiind firma mea nu o sa public site-ul aici pentru ca ideea nu era sa-mi fac reclama.

| ellyah a răspuns:

Scuze, nu am vazut ca scrisesei deja ca esti din IasihappyGandeste-te cam cate ore esti online pe zi si daca raspunsul este un minim de 2 ore, daca mama ta este de acord sa semneze un contract in locul tau(o sa intreb juristul cred ca putem semna si cu tine direct daca ai 16 ani) suna-ma la 0760076264, spune-mi ca ai nr. meu de pe tpu.ro (eventual ca esti fata din Iasi) si iti dau eu de munca cum nici nu ai visat... o sa distribui pliante fara sa iesi din casa si mai mult decat atat nu trebuie sa cheltui un leu, noi ne ocupam de trasportul contractelor, a materialelor, a instructiunilor.Pe curand!

| ShiNee explică:

Sunt fata si am spus ca sunt din iasi...:-s...

| talk2me a răspuns:

Cauta pe ejobs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi si tu pe strada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, te uiti la Kaufland, si, dca vezi o vanzatoare dinaceea de la Casa, o intrebei "Buna ziua, ma numesc,,,,,, as fi interesata, daca se poate, sa impart pliante, flutuasi pentru acest magazin, nu mi-ati putea face legatura cu cineva?",,,

sau "Buna ziua, ma chema.,, as vrea sa v-antreb daca mai sunt locuri de angajare pentru impartirea pliantelor si a fluturasiilor? daca ati putea sa ma duceti la cineva,,, care m-ar putea angajahappy"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma elyah daca mai am 2 luni pana fac 16 ani pot munci?

| gatito a răspuns:

Vreau si eu

| emilia30 a răspuns:

Avem nevoie de personal pentru distribuire pliante la semafor.ne poti contacta la nr 0724561732