| george_3250 a întrebat:

Hey mi-am facut un cont pe NeoBux si nu stiu cum sa fac bani.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Salut.Dai click-uri pe reclame.Vei primii f putin la inceput, dar daca iti vei cumparareferali cu bani obtinuti venturile vor creste mai repede.Trebuie doar sa ai rabdare.Eu fac in jur de 1 $ pe zi cu probux.

| Alexandru643 a răspuns (pentru suffarstar):

Salut,suffarstar eu fac 1.6 $ doar in 5 min pe zi si asta chiar a 2 zi, compania este oficial deschisa si e absolut legal...

| suffarstar a răspuns (pentru Alexandru643):

Cum faci frate? Afiliere?

| suffarstar a răspuns (pentru suffarstar):

Sau tot Probux?

| Alexandru643 a răspuns (pentru suffarstar):

Eu dau posibilitatea si altor persoane sa stie ca se pot face bani mai buni, decit sa stai pe buxuri ore intregi

| suffarstar a răspuns (pentru Alexandru643):

Si atunci imi poti spune si mie ce metoda folosesti?

| Alexandru643 a răspuns (pentru suffarstar):

Sigur gaseste-ma pe mess care l-am postat mai sus si discutam acolo...

9 răspunsuri:
| Alexandru643 a răspuns:

Salut,george_3250 eu iti propun ceva mai bun decit neobux si mai serios, deschis official, iti voi arata de la a...zwinking te astept

| Rock10 a răspuns (pentru Alexandru643):

Despre ce este vorba?

| Alexandru643 a răspuns (pentru Rock10):

Vb numai in PM gaseste-ma pe mess : husanualexandru