| Tripp91 a întrebat:

HEY TPU cat costa un card de credit la banca TRANSILVANIA sau CEC BANC sau WESTERN UNION unde ieste mai ieftin?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca vreunul stie costurile cardului la mai multe banci. Uita-te pe site-urile oficiale ale fiecarei banci si afli. Te poti uita si pe finzoom.ro, acolo sunt prezentate toate bancile din Romania. Numai bine!

| ioachimb a răspuns:

La RaiffeisenBank costa 40ron/an+ faptul ca ai mai multe avantaje. Pentru detalii suna-ma la 0732 612155

| Tripp91 explică:

Scuze nu de credit de pensii greseala meabig grin