| DreamyEyes a întrebat:

cine poate sa imi spuna si mie cateva probleme ale site-urilor de lictatii online? Adica, daca vreau sa cumpar ceva de acolo, cu ce probleme m-as putea intalni?

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Poate pe site sa scrie ca transportu e gratis dar cand colo te trezesti cu o taxa ca zicea ca vai domne a fost mai multi km si nu ai citit tu bine, sau in cel mai rau caz sa iti incurce cureiru sau sa ti-l aduca zgariat etc.

2 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Poate sa iti intarzie curieru.

| DreamyEyes explică (pentru Pufffx):

Doar atat?

| Pufffx a răspuns (pentru DreamyEyes):

Poate pe site sa scrie ca transportu e gratis dar cand colo te trezesti cu o taxa ca zicea ca vai domne a fost mai multi km si nu ai citit tu bine, sau in cel mai rau caz sa iti incurce cureiru sau sa ti-l aduca zgariat etc.