| pinkpink a întrebat:

Cum pot comanda o culegere de pe internet? Dupa pasii de comanda si inscriere dupa cat timp stiu sa ma duc la posta si de unde stiu cat trebuie sa platesc in plus pe langa taxa initiala a culegerii?

Răspuns Câştigător
| viorelmmv a răspuns:

In general la posta romana se plateste 7 lei /kg deci banuiesc ca nu o sa te coste mai mult de 7 lei iar cum sa stii cand sa mergi sa o ridici in momentul cand faci comanda iti va fi cerut si un nr de tele, acel nr va fi trecut pe coletul tau iar in momentul cand va sosi coletul la posta vei fi anuntat telefonic de catre cei de la postawinking

1 răspuns:
| corbeaioanagabriela a răspuns:

Scrie acolo si in plus vorbesti si tu cu ala si spui cum vrei sa platesti culegerea ai niste casete si iti apare la posta si zice ca ai primit un colet, te ducicu buletinul si cu hartia la posta succces