| osiris_6702 a întrebat:

Hi all! am si eu o mica intrebare. sper sa puteti sa ma ajutati! Care ar fi cea mai buna afacere pe care as putea sa o initiez si dezvolta? si ma refer intr-un oras mai mic... ce afacere as putea sa imi deschid si cum sa o dezvolt?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Depinde evidet de bugetul de care dispui tuhappy. Eu as miza (mai ales intr-un oras mai mic) pe un pub/club. Unul catcHi, pe toate gusturile. Sigur concurenta pe piata acerba nu vei avea cum sa intampini. Daca ai si un PR bun care sa se ocupe de promovare si sa organizeze periodic evenimente ( gen joi karaoke, vineri party-uri tematice etc) at e perfect si profitul va fi substantial mai alespt cavii cu ceva nou pe piata de acolo. Succes!

| fanyka a răspuns:

Am descoperit cum poti sa iti faci o mica afacere, fara investitii. Nu este greu si poate incerca oricine. http://scnetinternational.blogspot.com - urmareste filmuletele de prezentare cu atentie - e curat AUR!

| ddddidi a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa deschizi o farmacie, nu prea dau faliment, bolnavi vor fi tot timpul asa ca vei avea multe sanse.