| w0lfy a întrebat:

HI,

Sa apucat sa foloseasca cineva Youtube Ro pentru generare de bani?

daca da, poate stie careva cum se poate atasa metoda de plata,( sa-ti vina banii ) si

cum poti demonstra ca videoclipul postat e 100% facut de tine si nu copyright..sau furate din alte clipuri...

thanks,

2 răspunsuri:
| ShopAmerica a răspuns:

Nu m-am apucat dar e interesanta ideea. pentru plata trebuie sa iti faci cont adsense. ca sa faci bani trebuie sa ai multe vizualizari si multi abonati la canalul tau