| tnxforthemms a întrebat:

Http://1job.blog.com/ ce credeti despre asta? e de incercat sau nu?

2 răspunsuri:
| CADx2Craft a răspuns:

Salut
Acest site e cam tot asa ca si alte citeva milioane care se ocupa cu PTC.Nu e nimic rau daca incerci, cred ca Onbux si Neobux sint cele mai de incredere site-uri PTC.
Daca ai nevoei de o lista mai mare poti sa-mi scrii.

| CADx2Craft a răspuns:

Am uitat sa-ti spun ca am o lista de site-uri PTC care platesc regulat si garantat.
Lista are cam 15 site-uri.Pe aceste site-uri poti cistiga destul de bine.Pentru mai multa informatie despre tot ce e legat de a face bani pe net poti vizita blogul meu, te previn ca e foarte multa infoarmatie si ca alegi doar de ce ai nevoie, daca ai mult timp desigur poti citi si tot ))).
Http://cistigaonline.blogspot.com/