| Myha_7592 a întrebat:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=julietella

cine se inscrie pe acest site? nu trebuie sa faci nimic doar sa te inscri:D mai am nevoie de cateva pers sa vada daca se pot scoate bani

va rog:(

3 răspunsuri:
| mimike12 a răspuns:

O sa par negativista, dar site-ul acesta n-o sa te plateasca. Tipul care detine e cunoscut drept un scamer care nu plateste. Daca doresti sa faci bani incearca altceva, pot sa-ti dau cateva site-uir care m-au platit.

| WeedMan a răspuns:

Mimike sa auzim site-urile si sa spui cam cat poti sa faci pe luna

Răspuns utilizator avertizat