| HippTech a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=0NaIXXySLk4 ce credeti? Fac o treaba buna cu aceste tutoriale? Am nevoie de parerile voastre: daca va place tutorialele puteti sa va abonati. Deocamdata sunt f putine tutoriale fiindca sunt la inceput dar promit ca voi dezvolta cat mai mult posibil aceste tutoriale. Va puteti lasa opiniile chiar pe youtube sa le poata citi toata lumea. Ms noapte bunaa

1 răspuns:
| marycroitor a răspuns:

E frumos ce faci, dar mi-ar placea daca ai vorbi.pentru incepatori e foarte bine.bravo