| Gurgiu a întrebat:

Https://leasingautomobile.ro/ Este legal acest site? Vreau sa fac un leasing la o masina si nu stiu daca este sigur!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa nu fie legal?
E unul dintre cei mai mari dealeri de masini sh din tara. De aia au si niste preturi destul de maricele.

| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, iti dau un sfat, mergi la un showroom... mie mi se pare destul de legal, m-am uitat si eu acum ceva vreme cand eram curios cat se plateste la o masina de o anumita suma luata prin leasing