| anonim_4396 a întrebat:

Imi pot face cont PayPal daca nu am card bancar? Si daca da, cum?
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Da, dar nu ai ce face cu acel cont, pentru ca ma gandesc ca vrei sa faci ceva activitati comerciale el nu?
ca sa primesti sau sa trimiti bani iti trebuie neaparat un card bancar pe care v a trebui sa il confirmi.
htt[://www.tutorialepc.ro

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.paypal.com/ro/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run completezi formularul si ai cont.Merge si fara card dar nu poti retrage bani de pe el.

| GodBlessYou a răspuns:

Da, cu siguranta.