| Cookie166 a întrebat:

Imi puteti da un exemplu de proces verbal?

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Proces Verbal de constatare! happy

| IMC90 a răspuns:

Proces verbal incheiat azi, 25.01. 2012, intre societatile comerciale S.C. Dunarea Tulcea S.R.L si S.C. Apa Plata Brasov S.R.L, soc S.C. Dunarea Tulcea S.R.L preda si societatea S.C. Apa Plata Brasov S.R.L primeste 50 bidoane neofalina.

| AccountDeleted a răspuns:

Uite aici un site cu niste modele de procese verbale! http://modelcerere.ro/category/model-proces-verbal/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

I se spune verbal, dar de fapt este un înscris, un act oficial în care este relatată o stare de fapt, de exemplu o contravenție la regulile de circulație sau altă infracțiune.