| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti spune toate siteurile care le stiti de predictii, ponturi, pronosticuri si statistici deoarece eu stiu urmatoarele site-uri: soccerstats.com, vitisport.com, pronosoft.co.uk, scometix.com, zulubet.com. Daca stiti programe si softuri pariuri sportive mi-ar fi de mare ajutor.

6 răspunsuri:
| ionupo a răspuns:

Eu sunt abonat la un site de predictii sportive si primesc in fiecare zi pe email un singur meci pe care-l joc.Este vorba despre www.eFootballTips.com Are si varianta in limba romana. Iti spun doar ca la ultimele 29 tips-uri a avut doar 5 ratate. La fiecare meci primesc pe email si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. In 2-3 meciuri scot cei 40 de Euro pe cae-i platesc pe luna platesc pe luna :)) Succes!

| MJLO a răspuns (pentru ionupo):

Acum la ce site mai esti abonat?

| Băbțan_Marius_1984 a răspuns:

Http://soccerkeep.com/ - este peste soccerstats și față de soccerstats are un sistem automatizat de ponturi pe bază de statistică. Pe România ai http://pariurix.com/, ponturi-bune.ro, superpont.com și mai sunt câteva.

| alex19051988 explică (pentru Băbțan_Marius_1984):

Daca imi poti spune si celelalte site-uri care le mai stii, dar eu cel mai mult as vrea pentru Hockey si Tenis daca cunosti site-uri de statistici. Mult imi doresc site-uri de statistici care se axeaza doar pe un anumit sport ca asa sunt mai mari sansele sa fie castigator pronosticurile.