| CracanelTrasPrintrunInel a întrebat:

In ce mai marita investit in ziua de azi? In afara de imobiliare.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceea mai buna investitie este in tine,cariera ta -faci un curs -iti imbunatesti deja profesia avuta,mergi la sala,slabesti,iti cumperi haine,mai citesti o carte de filozofie,mai mergi in vacanta, investesti in ceva care iti place, intr o pasiune, asa poti avea doua joburii, de exemplu eu lucram la selectron iar apoi mergeam pe teren la clienti -din banii rezultati fac acum un curs de electronica

suntserios
| suntserios a răspuns:

Actiuni

| gabicoo a răspuns:

În băutură și femei.

| RAY a răspuns (pentru gabicoo):

Nici in asta nu e rau si asa existenta este absurda

| MistarGoGu a răspuns:

Cat boss? Ce suma? Zeci de mii, sute de mii sau + 1 M $ / €? Cât te țin nervii la risc?
Ce pregătire / experienta economica, contabila sau manageriala ai în momentul actual?
Dacă te " miros " hienele ca NU stai bine pe astea te F#RA cu actele în fata și nici nu îți dai seama ce te-a LOVIT!

| xpoisonxdartx a răspuns:

Fer vechi

| Allan2005 a răspuns:

In VIITORUL TĂU și în tine! Nu o sa regreți!