| Copilaaa a întrebat:

In momentul de fata, care este cel mai platit job? Ce credeti ca va merge si in viitor?

7 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Hoţ.

| KodrutZ a răspuns (pentru hummmer):

Ala e platit cu ani, nu cu bani.
Raspunsul corect ar fi fost prostituata. happy

| hummmer a răspuns (pentru KodrutZ):

Dacă e prins şi n-are avocat bun, da.Altfel,o duce bine. Exemplu indivizi care au adunat sute de milioane în 20 de ani de la revoluţie.
Prostituatele au viaţa scurtă, boli, peşti, ajung bucăţi prin canale.

| KodrutZ a răspuns (pentru hummmer):

Indivizii care au adunat sute de milioane sau miliarde, de regula, nu prea ii vezi sa fie prinsi, cel putin pe la noi. Aia care au furat porco modo, de obicei, au fost si destepti sa nu se bage in mondenitati (mai ales aia de au rupt tara in doua pina in 2000).

Si prostituatele o pot duce bine, daca le duce capul... si video-chatul e o forma de prostitutie, de exemplu, caz in care nu ai nevoie de peste, de boli nu e cazul, traiesti bine mersi si cistigi destul de mult. happy
Devenind seriosi, agricultura. Poate si IT-ul, dar sectorul serviciilor se duce la vale de tot in caz de mardeala mondiala, si ea e dupa colt, intr-o forma sau alta. Vedeti ce s-a intimplat cu sectorul bancar in ultima vreme, de exemplu.

| Zapkitu a răspuns:

In momentul de fata cel mai platit job este job-ul de dentist. Oameni aia fac averi pe urma dintilor cariati serios. Bafta!

| Copilaaa explică:

Multumesc! Intr-adevar...medicii si dentistii o duc bine.Dar ce credeti ca va merge mai bine dintre medic sau profesor?

| gabirazvan a răspuns:

Agricultura si domeniul constructiilor. agricultura va exista si o va duce bine tot timpul