| izab3llaa a întrebat:

Inscriu reprezentanti avon! La prima comanda de minim 140 de lei veti avea o reducere de 50 de lei ( la 140 de lei ) si un rimel SuperShock Max (in brosura e 26 de lei ). Curierul va duce comanda acasa, gratuit, iar factura o puteti achita in 18 zile de la primirea coletului. Pentru mai multe detalii add : shik.girl_izabella sau trimiteti un email.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as vrea reusesc sa ma fac si singur reprezentat avon fara atatea conditii cate vrei tu happy, cred ca incepe sa ne tampeasca retelele astea wi-fi happy