| ancaid a întrebat:

Inscriu reprezentanti Infinity; este cineva interesat? un magazin intr-un catalog

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Poti sa dai mai multe detalii despre firma?
mersi:*

| danteluta a răspuns:

Si daca incerc si nu merge? ce fac? deci musai 150 lei/comanda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu detalii.ms

| ancaid explică:

Majoritatea produselor provin din tai precum:Franta, Italia, Spania; Polonia, Ungaria; produsele sunt usor vandabile, datorita calitatii, diversitatii si standardului lor occidental; nu in ultimul rand pretului accesibil; livrarea se face la domiciliu; termenul de plata pentru produsele achizitionate este de 30 zile de la data faturarii; iar in perioadele de oferta acesta poate ajunge la 90 zile; exista 9 luni program de recompensare pentru. reprezentantii nou inscrisi; plus alte bonusuri, cadouri; oferte; comanda minima este de 150 lei; organizarea periodica de concursuri.

| ancaid explică:

Intra pe id ancasimanu; raspuns pentru anonim