| VadTot a întrebat:

Intro piata mai de graba de cartier decat una centrala., pot vinde si altceva decat fructe si legume?
Si cam ce >>Anume??

Răspuns Câştigător
| iWantMore a răspuns:

Da, se poate vinde si altceva decat fructe si legume intr-o ''piata de cartier''. Poti vinde lucruri de infrumusetare/intretinere(ruj, rimel, creion de ochi, fond de ten, geluri de dus, sampoane, creme etc.) sau haine. Le poti intinde pe taraba si de acolo clientii isi pot alege unul sau mai multe dintre produsele tale.

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Poti vinde ori ce daca ai acte pe marfa si sunt in normele in vigoare cu produsele pe care le vinzi.

| suffarstar a răspuns:

Ovolactate.Tablouri.chestii hand-made.

| Alicezzz a răspuns:

Chinezari ca asta isi cam permite romanul! Daca este piata doar de legume si fructe, mai poti vinde flori ...depinde cat de amenjata este piata!

| VadTot explică (pentru Alicezzz):

Altceva decat flori?