| Lync a întrebat:

Iti trebuie facultate ca sa creezi un Business? Care ar fi aceasta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu-ti trebuie facultate, doar PESTE 18 ani sa ai, ca sa-ti faci un PFA sau SRL si ceva banuti de inceput, pe care sa-i investeti in afacerea ta. Succes!

| sierra1 a răspuns:

NU îti trebuie facultate ca sa demarezi un business

| ReddY25 a răspuns:

Nu e obligatoriu

| Xena20 a răspuns:

Nu are nicio treabă. Daca vrei sa faci afaceri e mai bine sa nu pierzi timp prea mult prin nicio facultate că nu te ajuta cu nimic, dimpotrivă, te încurcă și te tine in loc.

| AndreiGro1 a răspuns:

Nu îți trebuie obligatoriu! Daar te va ajuta pe viitor destul de mult!