| DanielaDobreanu a întrebat:

La 15 ani,credeți ca am vârsta legală ca sa ma angajez la un club de striptease sau la un salon de masaj erotic? Am un fost prieten al cărui frate are legături si cunoaște patroni de cluburi de manele si de saloane de masaj,si mi-a zis ca daca vreau, poate sa ma bage.Pot la 15 ani fara acordul parinților? Daca nu, de cand împlinesc 16 ani pot?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti angaja in asemenea locuri, atat timp cat esti minora.

| MistretulPufos a răspuns:

Ba, du-te ma la albanezi, baietii aia se ocupa cu asa ceva

| BJK1903 a răspuns:

Daca de la 15 ani vrei sa te duci la un club de striptease/salon de masaj erotic ai un inceput de bagabonteala laughing... Tu oricum trebuie sa ai 18+, nici naiba nu te ia pe tine la 15 ani cand de abia ai buletinul de un an laughing

| Roxxy95 a răspuns:

In nici un caz, trebuie sa ai minim 18.