| BaLoNaSh12 a întrebat:

La serviciu la mama nu prea mai e de lucru...si are nevoie de un serviciu:d ne puteti ajuta? stiti ceva?

3 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna daca mai este de actualitate aceasta problema eu pot sa o ajut pe mama ta sa poata avea o activitate care in prima etapa este un part time urmind ca ulterior sa devina un full time pentru mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi serioasa, fata mea...nimeni nu mai da slujbe asa, aiurea...