| Andrei199114 a întrebat:

La tazz / glovo poti lucra cand doresti tu? De exemplu daca nu vrei sa lucrezi 3-4 zile de exemplu ai voie?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La tazz si glovo lucrezi conform intelegeri cu ei, cu un program deja pre-stabilit si scris in contract.

Daca nu vrei sa lucrezi 3-4 zile ca n-ai tu chef in zilele alea, nu este acceptabil acest lucru, fiindca nu se pot pune in asteptare clientii 3-4 zile...sa nu mai manance, ca lipsesti tu.
Evident ca acesti angajati sunt dati imediat afara, pentru ca nu sunt seriosi si nu se poate conta pe ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu da, lucrezi cat vrei si cand vrei