| TatianaFlorina a întrebat:

Lucreaza cineva McDonald's? Am aproape 17 ani si vreau sa ma angajez si eu acolo.Ce salariu pot lua part-time? Pe 4 sau 6 ore?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, daca ai posibilitatea, incearca sa nu te duci la acest nivel. Pana sus, trebuie sa faci fiecare pas. Mai bine intra intr-o pozitie mai buna de la inceput.

Chiar daca asta inseamna sa astepti mai mult.

Stii ca evolutia intr-o firma nu este ca in filmele americane. Sunt si altii inaintea ta care vaneaza locurile respective.

| MeMe123 a răspuns:

Cei de la MC nu se complica cu minori! Stiu din propria experienta de acum cativa ani