| MeMyseIf a întrebat:

Lume am urgent nevoie de ajutorul vostru!
spuneti-mi va rog ce inseamna pachet social si ce presupune?
orice firma ofera acest pachet?
mersi mult!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In pachetul social, oferit de unele firme pentru salariati, pot intra diferite suplimente: asigurare medicala, tichete de masa, camin pentru copii, masina de serviciu, telefon, internet etc, respectiv orice avantaj acordat salariatului in afara salariului si sporurilor la acesta. Nu orice firma si nu pentru orice salariat se afera asemenea avantaje, ci numai anumite firme si - de regula - pentru salariatii importanti. Numai bine!

2 răspunsuri:
| MeMyseIf explică:

Zaruha, draga zi-mi si mie dar maria dumitale stie sa citeasca romaneste? cu ce dracu de sfat m-ai impodobit?

Răspuns utilizator avertizat