| NowForYou000 a întrebat:

M-am inscris la seral, problema este ca nu m-am putut inscrie aici unde locuiesc sau in apropriere. A trebuit sa ma inscriu undeva unde trebuie sa schimb 2 autobuze, iar drumul e cam costisitor (pentru situatia mea financiara). Stii cumva daca mi s-ar putea deconta drumul? Macar jumate din el. Astept un raspuns urgent

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Ar trebui sa ti-l deconteze, insa depinde de conducere daca ti-l deconteaza tot sau doar jumatate. Cel mai ok ar fi sa suni la ei si sa intrebi 100%.