| JoHnNy1636 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu informatii despre subventia la albine, detin 25 de stupi si vreau sa stiu daca pot face ceva, ce este nevoie, si ce pot sa obtin. va rog daca sunteti sau cunoasteti pe cineva in domeniu sa imi expicati, de pe internet nu am inteles mare lucru.

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, la 25 de stupi primesti subventie, trebuie sa te duci la apia si la primarie, sa ii inregistrzi, cum se inregistreaza si animalele. Mai poti face proiect pentru a primi fonduri europene. Aici deja trebuie sa ai si experienta daca nu dai bani din buzunar.