| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate pune cineva la curent cu pariurile sportive? Adica eu vreau sa investesc intr-un bilet pana in 5 lei, dar pot paria in fiecare zi?(adica vreau sa stiu din cat in cat timp se obtin rezultatele? cred ca depinde de fiecare meci!)
Exista vreun site care ma ajuta cu echipele de fotbal?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pai,eu ma pricep foarte bine la pariuri.Nu am inteles exact ce ai vrut sa zici "in fiecare zi".Da, poti paria in fiecare zi.Pui biletul pe 5 lei,iar apoi,pana incep meciurile sau dupa,poti pune alt bilet si altul, daca la asta te'ai referit. Daca nu, a doua zi poti pune din nou.Cu alte cuvine, poti pune oricand la pariuri(atat timp cat este deschis).Un site care te ajuta cu echipele este site'ul fiecarei case de pariuri. Exempletonguearisport.ro, Casapariurilor.ro,Stanleybet.com.Daca vrei un site sa te ajute cu pronosticurile,cauta pe google ceva cu SureBets(cam asa se cheama,ti'as da eu link, insa nu imi prea merge internetul).In fine, daca mai vrei si alte detalii poti sa'mi dai oricand un mesaj.Iti stau la dispozitie big grin.Bafta si succes cu pariurile.

2 răspunsuri:
| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.

| navigator10 a răspuns:

Cele mai bune ponturi gratuite le gasesti pe site-ul http://strategiipariuri.com/.