| AnonimusTheOo a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o sugestie de a face bani?
Vreau neaparat sa fac niste bani si sa-mi fac un server de C.S si eventual o comunitate!
Va rog frumos fara mistouri si alte tampenii!

Răspuns Câştigător
| DrugFree a răspuns:

Sa ne calmam. Cele doua raspunsuri primite nu mi se par ca au o valoare mare pentru un profit valoros sau sunt neclare. Vinderea unui lucru implica multa rabdare si un timp valoros pierdut in speranta disperata de a-l cumpara cineva. Mai bine faci niste servici, sau un blog, eventual un blog de Counter-Strike unde postezi smecherii, noutateti etc. Rogi userii care intra sa doneze 3 euro si le vei promite un server cat mai bun (asta si o sa faci).Cu asta cred ca te descurci, poti incerca, nu te omoara nimeni. 3 euro x 100 de persoane spre exemplu=400 lei. Numai bine!

4 răspunsuri:
| Alexandru_Stefan_1997 a răspuns:

Joaca la pariuri sau acum depinde cat de multi bani ai nevoie...dar ca sa faci bani la pariuri iti trebuie noroc si cunostinte

| juubi a răspuns:

Vinde ceva.

| Memories a răspuns:

Daca vrei sa scoti bani din cs te-as sfatui sa iti faci un server de deathrun cu respawn pentru a intra lumea, iar daca vrei poti face si normal insa aduci mai greu playeri pe server.
Presupun ca stii sa faci un server, daca nu gasesti pe diferite bloguri.
Bft

| claudia74 a răspuns:

Scrie-mi pe adresa moc5mags@yahoo.com si eventual un nr de tel si te invat sa castigi bani pe net intr-o afacere perfect legala