| anonim_4396 a întrebat:

Mai merită să îți deschizi un depozit de lemne? Are succes genul ăsta de afacere? Stiu ca s-au comis multe infracțiuni cu lemne, dar mă refer la faptul daca poți câstiga făcând totul legal spre deosebire de cei ce au făcut lucruri murdare si obținând autorizația pentru mai mult lemn dacă plantezi si puieți la loc. Ce părere aveți?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Tu stii daca in zona ta sunt multi care au incalzirea pe lemne... daca sunt multi merita, asta e sigur. In zona mea cativa sau realizat din asta in cativa ani, si-au facut case, si-au luat utilaje(tractor, masini cu ce sa transporte etc) Deci intr-un cuvant merita daca ai cu ce sa incepi! bafta!