| Ha0t1c a întrebat:

Mai scoate ANAF masini confiscate la vânzare? E un fel de licitație sau ei fac direct prețul mașinii si tu doar o cumperi?

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Mai rar, dar mai scoate. Urmareste site-ul lor: https://www.anaf.ro/......hestrate/! ut/p/a1/hc5BC4IwFAfwz-LBq-81U7TbKGhI0CVIdwmFOY3lZC739VvRJSh7t__j9-c94FACH-q5l7Xt9VCrZ-bpha1YykhGimO6S5Bu2Yms8zzeU_Sg8gB_jAd_-mfgSwSRvMHCiQK4VLp5vVvRoYkzCdyIVhhhorvx687acdqEGKJzLpJaSyUio0P81uj0ZKH8gDDeSrwmaj7QIHgAqnvGew!/dl5/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

| Andrei899 a răspuns:

Mai scoate si, da, de obicei fac licitatii.