| jl12w7 a întrebat:

Niste programe in genul 3d home architect? nu veniti cu 3ds max, archicad, google sketchup, etc... si nu raspundeti inutil

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici ceva, nu stiu daca e chiar ce te intereseaza www.videotutorial.ro/grafica-design/3D/design 3D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autocad, orice versiune vrei tu. poti cauta niste clipuri pe youtube, care iti arata pas cu pas cum se foloseste acest program... si vezi tu daca corespunde cu ce vrei tu sa faci happy