| raduuul a întrebat:

Nu stiti daca pot lucra de la 14 - 15 ani? Daca da stiti ceva potrivit prin Sibiu?

Fundaaa...

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Buna!
poti deveni reprezentant avon
se castiga discount intre 15-40% in functie de valoarea comenzii

poti deveni si coordonator si atunci vei castiga mai mult

http://avon-romania1.blogspot.com/

idul meu e bianca. avonromania1
te astept :)

6 răspunsuri:
| JustMe_8048 a răspuns:

Nu cred ca cineva ti-ar putea asigura un loc de munca stabil si sigur la acceasta varsta.Jobb`uri de sezon ar fi impartirea de fluturasi, ziare, postere.Desigur ar fi buna si ideea de a lucra la negru dar nu cred ca cineva s-ar risca pentru o persoana asa mica ...ca se observa. happy Sper ca ti-am fost de folos. Numai Bine!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Salut de la varsta ta poti lucra la negru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14-15 ani nu e potrivit sa lucrezi. mai asteapta poate la 17-18 ani. in Sibiu... nu prea stiu... depinde daca esti fata si ai un corp mai cum sa spun model, poti merge sa te faci fotomodel. poti lua un job mic ca la un magazin cu produse. ori cuafeza( daca te pricepi). daca esti baiat si ai muschi tot fotomodel ai putea alege. la magazin cu produse ai putea si poti sa inveti putin ca doctor/a.

| Laminin a răspuns:

Cred ca poti sa fii reprezentant la Avon, sau alte firme de cosmetice. Sau poti sa te inscrii undeva pentru a imparti pliante si altele de genu'. Ceva mai serios nu cred ca se poate la varsta asta. Imi place ca gandesti asa. Asa inveti mai devreme ce inseamna sa cheltui bani munciti de tine, si nu de parinti. happy

| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Posturi disponibile
Domeniu
Distributie
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel salarial
70 ron/zi
Localitate
Bucuresti ( toate orasele )

Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
Informatii suplimentare pentru angajare le gasiti pe site:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| Edmond_Vranceanu_1998 a răspuns:

Da... se poate lucra la program de 4 ore nu stiu exact un loc de munca dar du-te la un fast food sau la un bar ca assistent sau sa splei vase ca te primeste foarte usor asa