| Daniel_4881 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla in ultima vreme nu ma mai pot loga pe AIM Messenger, Facebook, iar pe hi5 apar prieteni in lista cu gramada si nimeni nu ii da accept straight face ma sperielaughingHELP

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai gata, e clarrr.
Esti bantuit ce sa mai vorbim?!
Fii sigur ca mai multe persoane au probleme de acest gen...Fiecare e o firma in parte, poate avea probleme.
Sincer? Si eu m-am speriat saptamana. trecuta, intrasem pe kappa.ro sa ma uit la vreme, cand imi apare : Momentan indisponibil. Ma gandeam, ma, o fii ceva numai gasesc astia vremea, o venii apocalipsa. Insa dupa doar 2 zile situl kappa.ro si-a revenit cu vremea. De ce era indisponibil momentan? Pentru ca au schimbat formatul rubricii de vreme. Foarte frumos.
Deci nu iti face griji, o sa-si revina.

Succes,
Anisoara

| Daniel_4881 explică:

Eu cand am zis ca ma sperie ma refeream ca asa in gluma(stiu ca e eroare ca nu-s destul de buni sa faca revizie)