| Laur2121 a întrebat:

O promovare turistica corespunzatoare pentru o pensiune la mare, cum se face? Ceva idei m-ar ajuta.

Sunt deschis si catre idei mai ciudate ( va rog fara glume ). Mulumesc

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sait propriu, făcut de cineva priceput, nu un simplu blog sau pagină FB.
Asta nu înseamnă că nu trebuie și o pagină de FB. Dimpotrivă. Plus promovare plătită pe Turistinfo, plus rugămintea către turiști să scrie articole cu impresiile lor pe amfostacolo.ro
Eventual, oferirea unor minisejururi ca premiu la concursuri, sau vouchere de reducere.

1 răspuns:
| ancutsa410 a răspuns:

Retelele de socializare sunt un mod de a promova orice. si mai sunt si site-urile de anunturi.