| remus a întrebat:

O zi buna va doresc tuturor!
va rog sa-mi raspundeti daca stie cineva care vor fi numerele extrase duminica 11.04. 2009, la extragerea 6/49.
succes!

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

3, 8, 13, 24, 35, 41...mai vrei? laughing pot sa iti scriu pana duminica incontinuu variante...

18 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

__________4_6_9_11_20_49__________

regis
| regis a răspuns:

Nu stie nimeni. Asta e raspunsul corect.
Pe langa cele de mai sus, dintr-un calcul probabilistic au mai iesit:
Pi, e, radical din 2, 69 de trei ori (o data dimineata si de doua ori seara).

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Toata lumea ''minte''!
Numerele sunt: -1;-23;-∞;+∞; 12; 69. Daca vei reusi sa castigi impartim premiul.

| DenissaDeea a răspuns:

Nu cred ca are cum sa le stie cineva nr.6/49, poate doar sa le nimereasca ca la un noroc...si eu mi as dori sa stiu numerele la Loto 6/49 exact, dar e imposibil.-incearca si poate norocul iti va surade...mult succes.

lolita
| lolita a răspuns:

98, 87, 84, 63, 65, 55, aaaaa ai zis 6/49.happy

| Parintele a răspuns:

Nu stiu.

| hugin a răspuns:

Numerele extrase sunt intre 1 si 49 care vor fi extrase? Cele sase care le pun eu pe bilet big grin

assiris
| assiris a răspuns:

Midnight Rain minte. Sunt 1, 10, 11, 21, 31, 41

| Zoombe3 a răspuns:

Intreaba-l pe 'nea Ogica, sigur stie. App. Duminica o sa fie 12.04 si nu 11. tongue. Bafta!

| Beeline a răspuns:

Duminica pica-n 12, iar numerele extrase vor fi: 32, 22, 3, 35, 29, 17. Iti urez mult succes!winking

| Sara2 a răspuns:

6, 8, 23, 27, 33, 35 precis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie 1, 19, 20, 39, 41, 43 straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cele de la 6/49 nu le stiu, le stiu doar pe cele de la euro-milion.imi pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare amuzant...(de fapt nu prea foarte) ar fi ca unele dintre variantele enumerate mai jos chiar sa fie cea adevarata, doa ca nimeni nu a jucat-o. ar fi de plans. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasati prostiile, omul vrea un raspuns serios. Ti-l ofer eu, cu precizarea ca sunt sigur doar de patru dintre ele : 1, 12, 14, 29, 33, 34.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa castig adriana adelinabubulina81

| Midnight Rain a răspuns:

Le-am aflat eu. Ia o foaie si noteaza: 52, 60, 97, 99, 70, 57. Sigur astea sunt, ca am mai castigat eu odata cu ele.

| danyelxxl a răspuns:

Fi atent remus.nr ies foarte simplu cu o logica pe care numai eu o am si o cunosc.pentru 12 apr, ca atunci e duminica, baga nr astea pe o varianta simpla:8 11 19 23 34 47.eu pe astea le pun.bafta