| anonim_4396 a întrebat:

Oameni buni ajutor, am un site pe el am reclama de la Google Adsense, si poate stiti voi vreo idee cum sa fac ca toti oamenii care intra sa dea click pe Reclama. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa faci oamenii sa-ti dea click, poti folosi multe metode, dar daca te prind cei de la google ads iti banneaza contul asa ca mai bine lasa asta.

2 răspunsuri:
| alinushuorga a răspuns:

Nu stiu da-mi funda:!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu ai citit bine conditiile si termenii google adsens, incurajarea si instigarea cititorilor, vizitatorilor sa clickeze reclamele iti pot aduce sigur inchiderea contului fara drept de apel, este doar o chestiune de timp pana o sa fi prins.
Trebuie sa stii ca exista multe metode prin care te pot prinde, strang dovezi apoi te ard, metodele nu le pot dezvalui insa, ai rabdare doar si-o sa vezi.