| senorita.ro a întrebat:

Oameni buni. Astept putin ajutor din partea voastra. Caut de o vreme incoace sa aflu cat costa o liceenta comerciala. Am intrebat pana si un jurist care se pare e cam pe dinafara... mi-a zis ca se intereseaza, si inca n-a aflat raised eyebrows wtf! E asa de " greu de gasit " aceasta liceenta comerciala? Cat costa o liceenta comerciala pentru textile? >:"

Răspuns Câştigător
| dix a răspuns:

Te referi la o franciza? daca da, cel care este master franchisee sau cei de la care vrei sa cumperi. Poate fi de la 2000 la 50000 eur sau chiar mai mult. Sunt agentii de brokeri care vand sau intermediaza. Nu este ceva greu de aflat. La intrebarea ta cat costa o licenta textila nu iti va raspunde nimeni, decat cu brand si pret, de exemplu ca sa aduci in Ro 'textilele' W... costa 33000 eur.

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Eu stiu ca depinde pentru ce produs vrei sa o capeti.

| cristinela a răspuns:

Incearca pe avocatnet.ro,sunt o gramada de specialisti si multe chesti legate de legi. Poate gasesti un jurist mai bun acolo.