| anonim_4396 a întrebat:

OMG! un PTC care plateste cu 3$ pentru 19 preclame vazute inscrietiva cat e cald http://www.scapebux.com/? ref=alexandrumoney si pentru alete afaceri vizitati siteul meu www.nouf-afaceri-online.cabanova.com

Răspuns Câştigător
| laura06 a răspuns:

Am vazut ca e scam, chiar parea tentant dar e ireal sa fii paltit atat cand alte site-uri dau 0, 001$,
http://en.20dollars2surf.com/? ref=353085 este un mic program care nu ocupa spatiu pe disc si nu deranjeaza la activitatea ta zilnica.
Odata instalat vei castiga bani atata timp cat esti conectat la net. De asemenea ai posibilitatea de a castiga un procent de 10% din activitatea afiliatilor tai.
Minimul de plata este 20$ bani care se pot primi la alegere prin CEC la domiciliu sau cont PayPal.

Am primit sute de mesaje cu intrebarea daca barra de surf 20dollars2surf plateste sau este scam? raspunsul este simplu 20dollars2surf este site-ul numarul 1 pe Internet in domeniul plata pentru navegare surf. Pentru cei neincrezatori pe net se gasesc sute de dovezi de plata.

3 răspunsuri:
| AlexanderTheG a răspuns:

Stiu si eu ca e scam.doar am spus ca plteste foarte mult niciun ptc nu ar plati atat daca nu ar fi scam asta e marea problema la ptc-uri ca devin scam.dar stii vorba aia,, prea frumos sa fie adevarat,,

| DonCristiano a răspuns:

Mai oameni uitati-va acum la proof si vedeti cat a platit. trebuie musai sa investesti $5 dupa care poti scoate cat vrei. plateste! am o dovada de $32.

| VladimirPutin a răspuns (pentru DonCristiano):

Poti incerca vivaSMS daca vrei sa faci bani online
http://www.vivasms.ro/h/35af2f818e