| gamil a întrebat:

Pânà la urmà cine a esit presedinte?

13 răspunsuri:
| ._6225 a răspuns:

Traian Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu.

| Bacemi a răspuns:

Se pare ca Basescu a castigat cu adevarat. Deocamdata sunt polemici in privinta voturilor. Oricum eu nu cred ca se vor lua actiuni in aceasta privinta. Basescu este aproape sigur invingator. Daca va iesi Basescu eu ii urez succes si sper sa ne demonstreze noua romanilor ca merita sa fie presedintele Romaniei. Bonne chance, monsieur le président!

| JeSa a răspuns:

Bacemi laughing... "Pânà la urmà cine a esit presedinte?"winkingSa traiesti bine! Raspuns : TRAIAN BASESCU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a iesit, a ramas, presedinte.

| Bacemi a răspuns:

@JeSsYkA, ai gresit raspunsul. Raspunsul era : Sa traienesti bine!

| JeSa a răspuns:

Bacemi ceva in genul laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traian Basescu este presedintele tuturor romanilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presedintele tarimeste domnul basescu

| Paris a răspuns:

Chioretul

| slayer666 a răspuns:

E clara treaba...Domnul Traian Basescu este din nou presedintele Romaniei. Sa speram ca nu vor surveni alte modificari si sa continue treaba pe care a inceput-o fara a fi impidicat de catre PSD(asa cum s-a intamplat in ultimii 5 ani de candidatura)

| alexadriann a răspuns:

Base