| florinb64 a întrebat:

Pareri ale oamenilor despre Empowr?

1 răspuns:
| jaky33 a răspuns:

Empowr este o teapa ordinara facuta pe fata
FRAUDA PE FATA
zilnic streseaza utilizatori cu mesaje sa valideze conturile ca sa mai aibe ei ce sa fure din conturi... de 2 ani urmaresc acest site care se numea de fapt fanbox.
acest site este facut pentru cei naivi care cred ca vor castiga bani, dar nu este adevarat. cunosc persoane care le-a furat bani din cont 3000 de dolari sau 500 $ si etc, am foarte multe dovezi impotriva lor... dar inca mai astept sa vad pana unde vor sa ajunga dupa cere le voi face publice pe tot internetul
apropo - daca nu stiati presedintele empowr adica fostul fanbox a mai fost arestat pentru frauda....si aceasta dovada o detin.