| stefy3lol_6273 a întrebat:

Pariurile online chiar sunt adevarate? se castiga bani? daca da cum iti trimit banii castigati?

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Nu este adevarat nimic, sunt baliverne. Jucand-ute asti-a de la pariuri iti i-au 5 euro pe ora si e foarte greu sa castigi iar daca se intampla imposibilul(deoarece numai adminii castiga ) o sa iti dea BAN pe link. Deci nu te sfatuiesc sa te joci, e o piardere de timp si iti neutralizeaza si vederea si puterea de concentrare. Fundita?

2 răspunsuri:
| Dearscorpion a răspuns:

Daca nu intelegi mai nimic in asta nu trebuie sa te apuci, mai ales ca nu sunt adevarate, doar inselaciune

| Vulvatron a răspuns:

Da, bine asta daca esti pe un site de incredere gen bet-at-home sau bwin, si de obicei ca sa poti retrage banii trebuie sa faci o depunere si sa ai un anumit numar de meciuri pariate, eu din 2 euro bonus de inregistrare pe bet-at-home am facut 60 de euro happy da i-am pierdut la poker laughing