| Borcanel a întrebat:

Pentru cei care nu stiu: Freebiejeebies este un site unde trebuie sa urmezi 3 pasi simpli pentru a primi cadoul ales (ipod, iphone, laptop, console, jocuri si altele)
1)iti faci un cont
2)completezi o oferta
3)strangi cativa prieteni sa faca la fel (minim 2 prieteni pentru cel mai mic cadou)
cateva exemple:
xbox 360:8 prieteni
ps3:12 prieteni
ipod nano:5 prieteni
Deasemenea poti scoate si bani (minim 2 prieteni )
34 lire: 2 prieteni (17 lire pe persoana)

Aici nu trebuie astepti dupa ei cand au chef sa faca restock sau redeemuri care se termina in 30 de sec o data pe luna!? Aici ai respectat cerintele si iti primesti premiul.
Diferenta este ca iti trebuie un cont PayPal sau un card de credit.

va puteti inregistra ca referral de pe aceasta adresa http://tiny.cc/Fre
eu cred ca e mai interesant asta decat lockerz numai ca aici trebuie sa completezi o oferta care costa.
Intrebari?

1 răspuns:
| Kavi a răspuns:

O doamne nu mai intra pe siteuri din astea sunt toate TEPE. Am 2 prieteni care au jucat pe situeri din astea si au castigat si nu le-au dat nimic.