| GogosikaInfuriata a întrebat:

Pentru cei care sustin in vara anului 2011 lucrarea de licenta la facultate, si doresc sa isi aleaga singuri tema lucrarii din timp si sa o propuna indrumatorului sau, mentionez ca detin 3 lucrari de licenta in domeniul Marketing. Lucrarile contin parte teoretica si studii de caz, dar se pot vinde si separat in functie de preferinte (la pret injumatatit). Trimit ORIUNDE IN TARA prin curierat (pentru a nu exista probleme). Garantez minim nota 9 la examenul de licenta, si pret f f avantajos (de criza), negociabil. Pentru mai multe detalii, adauga-ti id "licente22" sau intrebari la email "licente22@yahoo.com". Rog seriozitate maxima. Multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GogosikaInfuriata explică:

Bay anonimule, intr-o tara de corupti tu vrei sa fii singurul cinstit? Esti un prost, altceva n-am ce zice tongue Si soarta, daca se taie din salarii, pensii, reduc locurile de munca, trebuie sa ne castigam si noi cumva exista ai, ce zici? Sau poate tu traiesti aer si praf laughing

| GogosikaInfuriata explică:

Adeluta, marketingul ca marketingul. Zi multam ca nu am lucrari de medicina ca acolo era dracul straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo, politia?
Nu sesizeaza nimeni ca persoana asta trebuie dusa la puscarie, cel putin?
Rusine eyogrl pentru un asemenea demers mizerabil si ilegal.

| adesp12 a răspuns:

De asta untem toti specialisti si nici unul meserias... mi se pare ridicol sa mergi 3 ani la o facultate si sa nu fii in stare sa ti faci singur lucrarea de licenta!