| anonim_4396 a întrebat:

Platesc corespunzator si in cash. Vreau un baiat sau fata. care sa-mi faca un website,

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Gasesti profesionisti buni pe www.upwork.com ori www.freelancer.com
Nu glumesc, poti alege de acolo pe cine doresti.
Toti au pretul afisat pe ora si toti au reviuri primite de la cei cu care au lucrat inainte.
Poti pune ceea ce doresti sa se faca si bugetul, si vei vedea cine se ofera.
In plus, tu pui banii jos pentru website-ul care-l doresti si dupa ce primesti proiectul facut si-l reviziuiesti, anunti pe Adminul site-ului sa faca plata la cel care a lucrat proiectul.
Lucrez de multi ani cu contractori de pe aceste site-uri, unde sunt si foarte multi romani, foarte buni intr-adevar!
Nu uita: poti alege tu pe cine vrei sa-ti faca proiectul, in functie de tarifarul lor dar si de feedback-ul primit de la alti clienti.