| vick a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna si mie cum pot sa aduc cat mai multi vizitatori pe siteul meu? Cateva metode de generare de trafic gratuite daca stiti.Multumesc!

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Pozitioneaza-l intre primii zece in cautarea google, trebuie sa platesti da o sa mearga.

7 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Incearca directoare web, ca http://www.pelarg.ro/ sau site-uri de social, gen http://www.bagamare.ro/, digg.com, mixx.com, reddit.com, ghidoo.ro, promovare pe twitter.com si alte chestii.

cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie sa-ti promovezi si actualizezi zilnic siteul si sa faci vizitatorii sa fie curiosi.Numai perseverand zilnic cu pasi mici dar intr-o singura directie vei reusi.

mlm
| mlm a răspuns:

Pai fa mai multa publicitate sitelui tau, de unde sa stie lume ce fel de site este, ce ofera.Deci publicitatea este foarte importanta, asa iti poti face reclama.Bafta si mult noroc.

| mariazet45 a răspuns:

Am mai vazut pe TPU iti pui adresa la nume utilizator, eu de exemplu voiam sa intru pe siteul tau dar nu am stiut unde sa il caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una ar fi ...sa iti pui link-ul aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu singur trebuie sa iti faci reclama site-ului tau.Ai conturi de diverse forumuri? Discuta, fii activ si la semnatura lasa site-ul tau.Sigur incetul cu incetul daca site-ul va fi interesant vor venii din ce in ce mai multi utilizatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un tutorial pe net prin care derutezi botu de la google prin cuvinte cheie adica botu de la google citeste anumite cuvinte ce nu exista iar utilizatori altele