| anonim_4396 a întrebat:

Pot atasa la paypal un cont bancar (prin iban nu card) care nu este pe numele meu?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu poti.

4 răspunsuri:
| Hope1992 a răspuns:

Poti pur si simplu sa trimiti prntr-un iban banii.

| Razvan1000 a răspuns (pentru Hope1992):

Nu. Ideea era ca o sa ii primesc eu de la cineva prin paypal si dupa trebuie sa ii dau la altcineva prin iban ( dar daca nu se poate, unica varianta e sa ii trimit tot pe paypal si vede el dupa ce face cu ei ca el dupa ii poate retrage )

| Hope1992 a răspuns (pentru Razvan1000):

Da,am inteles, pot sa inteleg un text, eu am reusit azi sa transfer banii din paypal pe un card printr-un iban. Nu mi-au ajuns ca dureaza, dar se poate cauta in setari pe acolo.

| andreidrk123 a răspuns:

Da, eu pe PayPal mă numesc Andrei Popa, si cardul este pe numele Elena Popa, încearcă, la mine a mers mereu