| 1986mihaicaldararu a întrebat:

Presedinta Asociatiei Liga Nationala si Internationala Pentru Aparararea Drepturile Omului, doamna Alexandrina Gavrila a numito pe doamna Marin Florica in calitate de Vice-Presedinte, anuntul a fost facut astazi la Judecatoria judetului Brasov intr-o conferinta de presa.
Doamna Marin Florica este nascuta in Municipiul Bucuresti are cinci copii sta intr-un apartament din Sectorul 2, este o femeie foarte saraca nu detine alte bunuri imobiliare, masini chiar din contra ajuta oameni necajiti saraci, batrani, etc, etc
Doamna Alexandrina Gavrila a considerat ca doamna Marin Florica poate sa detina un portofol de Vice-Presedinte.
Alexandrina Gavrila a mai precizat ca si doamna Daniela Riccio-Cocos este Presedinta Asociatiei Liga Nationala si Internationala Pentru Apararea Drepturile Omului Filiala Sector 3, Vice-Presedinte Filiala Sector 3 Amal Florentina, Daniela Riccio Cocos este implicata intr-un scandal cu Reprezentanti Directiei Generale Anticoruptie pentru Trafic de Influenta si a fost trimisa in judecata,
Astazi Alexandrina Gavrila a facut public numarul cat si adresa Asociatiei pe care o conduce.
Sediul:Bd Nicolae Balcescu nr 17-19
Telefon:021.242.14.03
Mobil:0722.495.834

Alexandrina Gavrila roaga ca cetateni care are probleme sa se adreseze de urgenta la numerele mentionate mai sus.

Reporter de caz,
Yulia HARITON

1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este cu titlu informativ? La ce anume ar trebui sa raspundem? Poate ca trebuia sa spui un "Stiati ca" in fata si un semnul intrebarii la sfarsit.
Nu, nu stiam ca doamna Marin Florica a fost numita vicepresedinte. Cat despre faptul ca este coruptie si scandal pana si la Liga pentru apararea drepturilor omului - nu ma mir. Romania a luat locul SUA - a devenit tara tuturor posibilitatilor (cand este vorba de ceva negativ)