| George1176 a întrebat:

Presupun ca il știți pe Dan Negru. Mai țineți voi minte cînd era concursul ala cu romanii, cînd trebuia sa se lupte cu taurul... concura cu Rusia și mai multe...big grin nu știu prea multe dar știu ca îmi plăcea laughingvaroog.

Răspuns Câştigător
| melba1234 a răspuns:

Jocuri de la Saint-Tropez se numea emisiunea si participau 4 tari:Franta, Italia Romania si Rusia...

5 răspunsuri:
| Geotr a răspuns:

Da...mai stiu aceea emisiune...dar nu ai pus intrebarea.laughing

| George1176 explică:

Mndeha laughing... cum se numeste emisionea cu concursuri? di3nutza,nu este niciunabig grin

| BubulinaaaMaah a răspuns:

Concussul de numea 'Jocuri de la Saint-Tropez' iar batalia se dadea intre 4 tari.

| melba1234 a răspuns:

Rectific.nu Franta participa ci Ucraina...

| di3nutza a răspuns:

A prezentat numeroase festivaluri printre care Mamaia, Eurovision, Callatis, dar si show-uri tv ca "Academia vedetelor", "Bate
m palma", "Ziua judecatii", "Ciao Darwin", "Competitia", "Secret talent", "Jocuri la Saint Tropez" iar in prezent este moderatorul emisiunii "Te pui cu blondele"