| makkasar a întrebat:

Programe De Afiliere Romanesti? Spuneti-mi va rog niste programe de afiliere din Romania care platesc bine.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Rolleer a răspuns:

Buna, daca te ocupi si cu Fashion atunci iti recomand sa incerci programul de afiliere Bfashion Romania. Magazinul este foarte popular si de aia se converseste extraordinar. Daca te apuci, cu putina munca poti sa faci 200-300 euro lejer fara mare efort!
http://ro.bfashion.com/content/program-de-afiliere

4 răspunsuri:
| Solutionistul a răspuns:

Profitshare si 2parale..cu restul eu zic sa nu te incurci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

2parale

| andreo92 a răspuns:

Doar 2 sunt in Romania (serioase), profitshare si 2parale.

| adela911 a răspuns:

Http://www.bluediamond.ro/invitatie/1019762 iti faci cont si vinzi online suplimente si tot felul de produse, daca mai inscri si alti oameni primesti bani la fiecare comanda care o fac ei